Projekt Suknia powstał
Z MIŁOŚCI...

do szycia i kobiecego piękna. Jestem krawcową z powołaniem, nigdy nawet przez chwilę nie pomyślałam, że mogłabym robić w życiu coś innego niż szycie. Owszem krawiectwo miarowe , to nie tylko przesuwanie tkaniny pod maszyną. To także projektowanie sukienek, tworzenie wykrojów , ustalanie wszystkich elementów sukienki z dziewczynami, które zawsze są podekscytowane myślą o efekcie końcowym – tak samo jak ja. 

...nie ma dla mnie sukni niemożliwych. 

Dzięki doświadczeniu w krawiectwie miarowym nie ma dla mnie sukni niemożliwych. 

Jeszcze w wieku szkolnym szyłam plecaki, bluzki, suknie dla siebie, rodziny i sąsiadów. Pamiętam jak dziś jak uszyłam dla mojej ,,paczki” ze wsi identyczne bluzki z wyhaftowanym diabełkiem – to były czasy.

Ukończyłam technikum odzieżowe w Wągrowcu obraniając prace dyplomową na 6. Po szkole próbowałam sił w fabrykach odzieży, ale to zupełnie nie moja bajka. Pierwszą suknię ślubną uszyłam dla siostry 20 lat temu. 

Miło wspominam ten projekt i napewno był udany, skoro siostra jest moją wierną klientką do dziś. Przeprowadziłam się do Poznania i trafiłam do salonu sukni ślubnych i wieczorowych, gdzie pod okiem genialnej krojczyni i konstruktorki Katarzyny szyłam suknie ślubne na miarę. To właśnie tam zakochałam się w szyciu ekskluzywnych i wyjątkowych kreacji. 

724140414

projektsuknia@gmail.com

ulica Towarowa 41/4  Poznań