Z miłości…
Projekt suknia powstał z miłości do szycia i kobiecego piękna.

Jestem krawcową z powołaniem, nigdy nawet przez chwilę nie pomyślałam że mogłabym robić w życiu coś innego niż szycie. Owszem krawiectwo miarowe to nie tylko przesuwanie tkaniny pod maszyną . To także projektowanie sukienek, ustalanie wszystkich elementów kreacji z dziewczynami, które zazwyczaj są bardzo podekscytowane myślą o gotowym projekcie – ja zresztą też. To także konstruowanie wykroi, kiedy sukienka to tylko kawałek papieru, krojenie z cudownych tkanin lub koronek, przygotowanie do pierwszej i kolejnych miar, dopieszczanie każdego detalu gotowej kreacji no i radość klientek.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w krawiectwie miarowym nie ma dla mnie sukni „nie możliwych”. Jeszcze w wieku szkolnym szyłam plecaki, spodnie, bluzki suknie dla siebie, rodziny i sąsiadów. Pamiętam jak dziś gdy uszyłam dla mojej „paczki” ze wsi identyczne bluzki z wyhaftowanym diabełkiem – to były czasy ;).

Ukończyłam Technikum odzieżowe w Wągrowcu obraniając pracę dyplomową na 6. Po szkole próbowałam sił w fabrykach odzieży, ale to zupełnie nie moja broszka. Pierwszą suknię ślubną uszyłam dla siostry 15 lat temu.

Miło wspominam ten projekt i na pewno były udany skoro siostra jest moją wierną klientką do dziś:). Później przeprowadzając się do Poznania trafiłam do salonu sukni ślubnych i wieczorowych….gdzie pod okiem genialnej krojczyni i konstruktorki Katarzyny szyłam suknie ślubne na miarę. To właśnie tam zakochałam się w szyciu ekskluzywnych i wyjątkowych kreacji i doceniłam gdy każdy projekt stwarza powody by pogłębiać wiedzę i codzienne wyzwania.

Dlaczego warto?

Szycie miarowe jest gwarancją idealnego dopasowania sukienki do sylwetki i wyobrażeniu o niej. Każda z nas ma inną sylwetę, inne atuty do pokazania inny gust i budżet co idealnie można wziąć pod uwagę przy projektowaniu sukni. Podczas procesu tworzenia możecie wprowadzać zmiany począwszy od głębokości dekoltu czy długości rękawa, kończąc na układzie wzoru koronek lub czy dodać lub odjąć elementy sukni. Z natury jestem osobą praktyczną co wpływa na wygodę Waszych sukienek, ale zależy mi także abyście wyglądały najpiękniej na świecie w swoich kreacjach – chyba że nie idzie to w parze  ale o tym porozmawiamy na prywatnej konsultacji na którą serdecznie zapraszam.

Szukasz swojej wymarzonej sukni? Dobrze trafiłaś!

Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie

Skontaktuj się ze mną.

Żaneta Siekierska

ul. Towarowa 41/4
61-896 Poznań

Telefon

724-140-414

Email

projektsuknia@gmail.com