Projektowanie i szycie na miarę
Od projektu do sukienki

 Umów się na kameralne spotkanie w biurze podczas którego stworzymy projekt sukni ślubnej dla druhny, druhenki, mamy weselnej lub sukienkę komunijną. Porozmawiamy o charakterze ceremonii , jaki masz styl, w czym się czujesz komfortowo lub jakich sukienek nie znosisz. Co jest najlepsze dla twojej figury. Jeśli masz już wizję lub inspirację przynoś śmiało ludzkość od dawien dawna dogaduje się poprzez obrazki . Przymierzysz kilka opcji dołów, z których wybierzemy idealny dla Ciebie. Dobierzemy odpowiednią górę sukienki , wybierzemy tkaniny , koronki oraz wszystkie dodatki .

Wszystko narysuję na indywidualnym projekcie którego,
kopię dostaniesz wraz z sporządzoną umową.

Kolejnym ważnym elementem jest pobranie wymiarów w tym celu proszę byś na spotkanie przyszła przygotowana – załóż stanik modelujący biust jeśli zależy Ci na tym i przynieś buty na obcasie zbliżonym do docelowego. Nie musi to być bielizna i obuwie jakie założysz w dniu uroczystości tylko to co masz w domu , ale na pewno o ich doborze porozmawiamy na spotkaniu.

Jeszcze tylko umawiamy się na kolejne spotkania , wpłata zadatku około 50% całej kwoty i podpis na umowie. Resztę umówionej kwoty wpłacisz podczas odbioru sukni.

I tak zaczyna się piękna historia  szycia na miarę Twojej sukni ślubnej, wieczorowej, komunijnej lub każdej jaką sobie wymarzysz.

O przymiarkach

Pierwsza to miara techniczna – dla mnie

Na niej dopasowuję bazę Twojej sukni mimo, że jeszcze nie przypomina twojego projektu jest ogromnie ważna . Proszę byś na tą przymiarkę przyniosła docelowy stanik (jeżeli takowy będzie) .

Druga przymiarka

Kontrola dotychczasowych zaznaczeń i ułożenie koronek jeśli są w projekcie, a także zaznaczenia długości sukni na tą przymiarkę proszę byś zabrała docelowe buty .

Trzecia przymiarka

Próba generalna i odbiór sukienki .

Zazwyczaj zamykamy się w tych trzech przymiarkach jednak przy trudniejszych projektach czasem potrzebna jest dodatkowa.

Czas realizacji projektu zależy od miesiąca na który potrzebujesz kreację, oraz jej rodzaj. Na suknię ślubną potrzebujemy od 2-4 miesięcy od podpisania umowy . Sukienki wieczorowe, koktajlowe czy komunijne powstają nieco krócej od 1- 2 miesięcy.

GOTOWE!

Wybierz inną opcję dla siebie

Zaprojektuj i uszyj suknię w trybie online .

Umów się na prezentację sukni ślubnych i wybierz jedną dla siebie.

Szukasz swojej wymarzonej sukni? Dobrze trafiłaś!

Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie

Skontaktuj się ze mną.

Żaneta Siekierska

ul. Towarowa 41/4
61-896 Poznań

Telefon

724-140-414

Email

kontakt@projektsuknia.pl