Projekt online

, Przeczytaj instrukcję lub po prostu umów się na video-chat gdzie wszystko omówimy osobiście;)

W czterech etapach możesz zaprojektować i uszyć sukienkę ślubną, dla druhny, wieczorową bądź komunijną nie wychodząc z domu.

Omówienie szczegółów

Napisz do mnie e-mail i w nim opisz jak wyobrażasz sobie swoją sukienkę , jaki charakter ma uroczystość na którą ją potrzebujesz, jakie masz upodobania lub jakich sukienek nie znosisz. Jeśli masz inspiracje przysyłaj śmiało, możesz także pobrać szablon MERRY i na jego podstawie narysować swoją sukienkę. Proszę Cię także o przysłanie swojego zdjęcia w obcisłym ubraniu i robione na wprost wyłącznie od wglądu.

Szczegóły

W odpowiedzi przyślę Ci moją wizję Twojej sukienki, jakie tkaniny i dodatki użyję do jej uszycia oraz wycenę. Jeżeli wszystko Ci odpowiada podpisujesz umowę oraz przysyłasz wymiary. Instrukcję jak je pobrać znajdziesz w tym wpisie na moim blogu.

Szycie

Jesteśmy w stałym kontakcie podczas szycia sukienki. Proszę Cię o akceptację układu koronek, głębokości dekoltu czy innych elementów naszego projektu. Pakuję gotową suknię i wysyłam do Ciebie. Ta dam !!!!

Poprawki

Mogą oczywiście takie się zdarzyć, ale się nie martw nie są dodatkowo płatne. Jeśli nie możesz osobiście przyjechać do mojej pracowni, proponuję byś skorzystała z pomocy innej osoby lub własnej krawcowej w zaznaczeniu poprawek opisz je dokładnie i przyślij sukienkę. Po poprawkach odeślę ją z powrotem do Ciebie.

Wybierz inną opcję dla siebie

Zaprojektuj i uszyj sukienkę podczas przymiarek w pracowni w sercu Poznania.

Umów się na prezentację sukni ślubnych i wybierz jedną dla siebie.

Szukasz swojej wymarzonej sukni? Dobrze trafiłaś!

Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie

Skontaktuj się ze mną.

Żaneta Siekierska

ul. Towarowa 41/4
61-896 Poznań

Telefon

724-140-414

Email

projektsuknia@gmail.com